Yiğit Bulut alkollüyken kaza mı yaptı?

yiğit

İstanbul Moda’da kendi kullandığı jipiyle bir taksiye çarpan Yiğit Bulut, hiçbir resmi işlem yaptırmadan olayı ört bas etmeye çalıştı. Yaralı bir kadını ambulans yerine kendi aracıyla hastaneye götürmeye çalışan Bulut, mahalle sakinlerine göre kaza sırasında alkollüydü.

yiğit6

Sözcü gazetesinin haberine göre, Başbakan’ın başdanışmanı Yiğit Bulut, cumartesi akşamı 23:30 sularında kendi kullandığı jiple ticari taksiye çarptı. Kadıköy Moda Şair Latifi sokaktaki kazadan sonra taksi şoförünü ve etraftaki vatandaşları hiçbir şekilde polis ya da ambulans çağrılmaması konusunda uyaran Bulut, gerekli yasal işlemlerin daha sonra yapılmasını teklif etti.

yiğit2

 

Ancak bu sırada taksideki kadın yolcunun baygın ve taksinin de hareket edemez olduğu anlaşılınca, Bulut yolcuyu yarı baygın bir şekilde taksiden çıkarıp kendi jipine bindirdi. Bulut ambulans yerine kendi aracıyla hastaneye götürerek yaralı kadının sağlığını da riske atarken, bir süre sonra kendisini arayan taksiciye de zararını karşılayacağını ama başka kimseyle muhattap olmaması gerektiğini söyledi.

yiğit4

 

Kazaya ve ardından gelişen olaya tanık olan Moda mahallesi sakinleri ise, Yiğit Bulut’un alkollü olduğunu iddia etti. Bulut’un fotoğraf çeken vatandaşlar karşısında alkollü olduğunu gizlemek için çaba sarf ettiği de dile getirildi.

yiğit

 

Related posts

Top